Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής του Nations League έχουν ως εξής:
LEAGUE A

4ος Όμιλος

Γερμανία-Ελβετία 3-3

Ουκρανία-Ισπανία 1-0

Η βαθμολογία (σε 4 αγώνες)

Ισπανία 7

Γερμανία 6

Ουκρανία 6

Ελβετία 2

LEAGUE C

1ος Όμιλος

Αζερμπαϊτζάν-Κύπρος 0-0

Μαυροβούνιο-Λουξεμβούργο 1-2

Η βαθμολογία (σε 4 αγώνες)

Λουξεμβούργο 9

Μαυροβούνιο 9

Αζερμπαϊτζάν 4

Κύπρος 1

LEAGUE D

1ος Όμιλος

Ν. Φερόε-Ανδόρα 2-0

Λετονία-Μάλτα 0-1

Η βαθμολογία (σε 4 αγώνες)

Ν. Φερόε 10

Μάλτα 5

Λετονία 3

Ανδόρα 2

2ος όμιλος

Λιχτενστάιν-Σαν Μαρίνο 0-0

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Γιβραλτάρ 6 -2αγ.

Λιχτενστάιν 4

Σαν Μαρίνο 1

Τετάρτη 14/10

LEAGUE A

1ος Όμιλος

Ιταλία-Ολλανδία 21:45

Πολωνία-Βοσνία 21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Ιταλία 5

Ολλανδία 4

Πολωνία 4

Βοσνία 2

2ος Όμιλος

Αγγλία-Δανία 21:45

Ισλανδία-Βέλγιο 21:45

Η Βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Αγγλία 7

Βέλγιο 6

Δανία 4

Ισλανδία 0

3ος Όμιλος

Κροατία-Γαλλία 21:45

Πορτογαλία-Σουηδία 21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Πορτογαλία 7

Γαλλία 7

Κροατία 3

Σουηδία 0

LEAGUE B

1ος Όμιλος

Νορβηγία-Β. Ιρλανδία 21:45

Ρουμανία-Αυστρία 21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Νορβηγία 6

Αυστρία 6

Ρουμανία 4

Β. Ιρλανδία 1

2ος Όμιλος

Σκωτία-Τσεχία 21:45

Σλοβακία-Ισραήλ 21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Σκωτία 7

Τσεχία 6

Ισραήλ 2

Σλοβακία 1

3ος Όμιλος

Ρωσία-Ουγγαρία 21:45

Τουρκία-Σερβία 21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Ρωσία 7

Ουγγαρία 6

Τουρκία 2

Σερβία 1

4ος Όμιλος

Φινλανδία-Ιρλανδία 19:00

Βουλγαρία-Ουαλία 21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Ουαλία 7

Φινλανδία 6

Ιρλανδία 2

Βουλγαρία 1

LEAGUE C

2ος Όμιλος

Εσθονία-Αρμενία 21:45

Β. Μακεδονία-Γεωργία 21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Β. Μακεδονία 5

Γεωργία 5

Αρμενία 4

Εσθονία 1

3ος Όμιλος

ΕΛΛΑΔΑ-Κόσοβο 21:45

Μολδαβία-Σλοβενία 21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

ΕΛΛΑΔΑ 7

Σλοβενία 7

Μολδαβία 1

Κόσοβο 1

4ος Όμιλος

Λιθουανία-Αλβανία 19:00

Λευκορωσία-Καζακστάν 21:45

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)

Καζακστάν 4

Αλβανία 4

Λευκορωσία 4

Λιθουανία 4

Πηγή: parapolitika.gr